Monter prefabrykacji
P.P.U.H. COMSTAL
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma COMSTAL to firma z branży produkcji konstrukcji metalowych. Zajmujemy się m.i. produkcją a także projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji stalowych, zbiorników, kanałów spalin, urządzeń energetycznych.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowisko : MONTER PREFABRYKACJI Zakres obowiązków :

  • przygotowywanie narzędzi, sprzętu do montażu konstrukcji
  • montaż konstrukcji stalowych
  • kontrolowanie jakości wykonanego montażu Wymagania :
  • wykształcenie średnie zawodowe
  • doświadczenie min. 3 lata
  • umiejętność czytania rys. technicznego
  • umiejętność sczepiania elementów
  • obsługa palnika gazowego, sekatora
  • umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem Oferujemy :
  • pracę w rozwijającej się firmie branży Produkcji konstrukcji metalowych i ich części,
  • satysfakcjonujące zarobki,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności zawodowych Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email : lub kontakt telefoniczny 505 015 756.
  • Zgłoś tę pracę