Software Architect
CPL Jobs
Warszawa
4 d. temu
source : Just Join IT

React (nice to have)

TypeScript (nice to have)

C++ (advanced)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy technologicznej poszukujemy obecnie Software Architect’a :

Obowiązki :

  • Praca z rozwiązaniami full stack z wieloma zespołami i technologiami (m.in. C, C++, Typescript, React);
  • Podejmowanie decyzji dotyczących projektowania i architektury oraz biznesu;
  • Współpraca z architektami E2E, Project Ownerami, zespołami deweloperskimi i interesariuszami;
  • Doradzanie Zespołom Scrumowym;
  • Proponowanie i projektowanie innowacji, wdrażanie PoC dla produktów;
  • Wdrażanie certyfikacji YouTube i Netflix
  • Wymagania :

  • Minimum 8 lat doświadczenia w branży IT;
  • Doskonała znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa urządzeń embedded;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (C / C++);
  • Znajomość programowania obiektowego, nowoczesnych zautomatyzowanych technik testowania;
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia;
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Nasz klient oferuje :

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Roczny bonus (10-15%);
  • Opcje na akcje;
  • Świadczenia : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i pakiet sportowy;
  • Program poleceń pracowników;
  • Po pandemii : nowoczesna przestrzeń biurowa, owoce, słodycze i świetna kawa, imprezy firmowe.
  • Zgłoś tę pracę