Kierownik salonu motocyklowego | Indian/Suzuki
V Cruiser
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

OBOWIĄZKI Zarządzanie działem sprzedaży pojazdów, akcesoriów i serwisem. Planowanie i realizacja działań handlowych oraz marketingowych.

Zarządzanie personelem. Bieżąca współpraca z importerami. Często bezpośredni kontakt z klientem oraz dbanie o atmosferę w salonie.

Umiejętność motywacji zespołu. WYMAGANE DOŚWIADCZENIE Doświadczenia na podobnym stanowisku, Umiejętności organizacji pracy swojej i pracowników, Umiejętności planowania i pracy z budżetem, Zdolności interpersonalnych, Znajomości branży motocyklowej Znajomości zagadnień marketingowych Prawo jazdy kat.

A będzie dodatkowym atutem. OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Możliwości realizacji własnych pasji. Pracę z najlepszymi światowymi markami motocyklowymi. Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Pracę w firmie, która nie poprzestaje na standardowych rozwiązaniach. Motywujące wyzwanie każdego dnia. PREZENTACJA FIRMY VCruiser jest wyłącznym importerem motocykli Indian do Polski oraz dealerem Suzuki.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku