Export Manager
Level Work
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Export Managera! Opis stanowiska :

  • aktywna sprzedaż oraz realizacja planów sprzedażowych, negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją,
  • przygotowanie ofert we współpracy z innymi działami w firmie,
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami,
  • śledzenie trendów rynkowych w branży kosmetycznej,
  • reprezentowanie firmy podczas targów i imprez branżowych. Wymagania :
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenie w sprzedaży zagranicznej B2B min. 2 lata,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i bezpośrednich,
  • mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej,
  • gotowość do podróży służbowych. Oferujemy :
  • stałe, stabilne zatrudnienie na podstawy umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • atrakcyjną pensję podstawową + bardzo korzystny dla pracownika system premiowania,
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie o europejskim zasięgu,
  • realny wpływ na politykę handlową firmy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.
  • Zgłoś tę pracę