Java Team Lead
IT.HR
Wrocław, pl
‎11 godz. temu

Informacje o pracy

Wynagrodzenie 16000-21000 Branża IT Services Miasto Wrocław Województwo Lower Silesian Voivodeship Kod pocztowy 25-215

Opis pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowy bank, który słynie z wysokiego poziomu digitalizacji i nowatorskich projektów i rozwiązań IT.

W związku z rozbudową aplikacji wewnętrznych banku poszukujemy

JAVA Team Lead

Miejsce pracy : Wrocław

Forma pracy : hybrydowa

Start : ASAP

Widełki : 16 000 - 21 000 netto - przy B2B

Forma zatrudnienia : B2B lub UoP

Zadania do wykonania :

  • Monitoring zespołu programistów (6 osób)
  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe Banku, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Departamencie Rozwoju Aplikacji oraz najlepszymi praktykami branżowymi.
  • Parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych Banku
  • Analiza, projektowanie i programowanie projektów zleconych w ramach projektów
  • Dbałość o spójność architektoniczną rozwiązań IT
  • Wymagania

  • Miniumum roczne doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu progamistów
  • Bardzo dobra znajomość języka Java( wersja 8 i 11), znajomość języków skryptowych np. Python
  • Znajomość obiektowych wzorców projektowych oraz paradygmatu funkcyjnego
  • Znajomość stosu Spring, w szczególności MVC i Data.
  • Umiejętność projektowania relacyjnych (MS SQL, Oracle) oraz nierelacyjnych (Elastic Search, Redis) baz danych
  • Znajomość Apache Kafka
  • Mile widziana znajomośćKubernetes / Docker,
  • Zmysł RnD. Samodzielność w wyszukiwaniu rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Innowacyjność. Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym
  • Stale podnoszona wiedza nt. rozwiązań rozwoju aplikacji
  • Świadczenia

  • form of employment : contract B2B or UoP or other
  • long term contract
  • hybrid model of work - 1 / 3 - office, 2 / 3 home office
  • opportunity for long term cooperation
  • Umiejętności

    Java 8, Java 11, Apache Kfka, Spring, MCV, MSSQL, Oracle, Elastic Search, Redis