lakiernik
LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O.
Zator, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O. - zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych, poszukuje kandydatów na stanowisko : LAKIERNIK Miejsce pracy Zator ul.

Staszica 21 Do obowiązków pracownika będzie należeć :

 • kompleksowe przygotowanie wózków widłowych pod lakierowanie
 • szlifowanie, polerowanie, lakierowanie wózków widłowych Od kandydatów oczekujemy :
 • doświadczenie w branży lakiernictwa samochodowego
 • wykształcenie techniczne kierunkowe bądź pokrewne
 • dokładność, rzetelność w powierzonych zadaniach. Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat, pewne i terminowe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
 • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres : , uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  Prosimy o podpisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08..1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883.) Prosimy o podpisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.

  U.nr 2016 poz.922) oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Wózki Widłowe Sp.

  z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku