Oferta pracy w Neuffen - od 1300 euro netto!
ADIUTOR
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Pilnie szukamy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego - WYSOKIE WYNAGRODZENIE do 1300 EUR na rękę Miejsce pracy : Neuffen Opis podopiecznego : Pan sprawny, samodzielny, choruje na cukrzycę ale przychodzi do niego służba pielęgniarska, która podaje mu leki.

Pan bardzo rozmowny. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, internet, telewizja, własna łazienka. Opiekunka ma dużo czasu wolnego, rodzina bardzo pomaga w opiece.

Wyjazd od 16 września 2018 r. Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwijamy -

poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w Bydgoszczy i Grudziądzu. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych.

Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i rozwiązujemy wspólnie napotykane problemy.

Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354 ADIUTOR zapewnia :

 • legalną, bezpieczną pracę
 • wysokie zarobki w Euro
 • elastyczne terminy wyjazdów
 • składki ZUS opłacane także w czasie pobytu w Polsce
 • premie za polecenie opiekunki
 • możliwość awansu - lepszych wynagrodzeń
 • bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami! Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9 : 00 do 17 : 00 Tel.
 • 56 655 10 10 lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 080 880 - ODDZWONIMY DO CIEBIE

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku