Wymiana opon samochodowych (różne rejony)
FIDESS
Ciasna, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Pracownik przy wymianie opon Praca w Holandii w różnych rejonach Holandii. Praca wewnątrz, przy wymianie opon w zakładzie wulkanizacyjnym.

Praca 38-42h w tygodniu. Praca od połowy października do świąt. Oferujemy : - zakwaterowanie (€95 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy lub rower) -

ubezpieczenie (€23.60 tygodniowo) - stawkę godzinową gwarantowaną (€10.30 brutto / h) - wypłaty tygodniowe - legalne zatrudnienie (CAO) Wymagania : -

prawo jazdy kat B. Mile widziana znajomość angielskiego. Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania? Zadzwoń : +48327390079 +48533282372 Agencja FIDESS 44-370 Pszów, Pszowska 555 +48327390079 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

 • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii;
 • FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ : 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

 • dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku