Operator Paletyzatora-Sortowacz Operator Paletyzatora-Sortowacz Gostyń, Wielkopolskie, PL Jun 9, 2022
Ardagh​​ Group
Gostyń, Wielkopolskie, PL
1 d. temu

Zadania Operatora Paletyzatora :

realizacja procesu sortowania i pakowania wyrobów gotowych

Od kandydatów oczekujemy :

wykształcenia minimum zawodowego

zdolności komunikacyjnych,

umiejętności pracy w zespole,

samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

mile widziana książeczka sanepidowska.

Naszym Pracownikom oferujemy :

możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych,

wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie,

udział w ciekawych projektach,

możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh,

najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi,

wachlarz świadczeń socjalnych.

O firmie

Grupa Ardagh jest światowym liderem w dziedzinie produkcji opakowań metalowych i szklanych, dla wiodących światowych marek.

Historia grupy sięga roku 1932 roku, kiedy to pod nazwą Irish Glass Bottle rozpoczęła swoją działalność. Od tego czasu koncern bardzo się rozwinął.

Obecnie posiada zakłady zlokalizowane na całym świecie, zatrudnia ponad 16 000 osób i może pochwalić się przychodami rzędu 7 miliardów dolarów.

W Polsce, pod nazwą Ardagh Glass S.A., działają 3 huty zlokalizowane w Gostyniu (woj. Wielkopolskie), w Ujściu (woj. Wielkopolskie) i w Wyszkowie (woj.

Mazowieckie). Polskie zakłady produkują wyroby szklane : słoiki oraz butelki w kolorach białym, zielonym oraz brązowym. Zatrudnienie znajduje tu ponad 700 osób a wielu z nich pracuje w hucie już kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat!

Częścią Ardagh Group Polska jest również zakład Ardagh Metal Beverage Poland sp. z o.o., zlokalizowany w Radomsku, który produkuje szeroką gamę puszek dla segmentu spożywczego.

 • Czy wiesz, że Ardagh produkuje wiele puszek i butelek do Twoich ulubionych napojów?
 • Czy wiesz, że produkujemy opakowania metalowe i szklane, które są materiałami trwałymi, co oznacza, że można je bez końca poddawać recyklingowi, bez utraty ich jakości?
 • Czy wiesz, że produkujemy ponad 160 milionów opakowań dziennie?
 • Zrównoważony rozwój i innowacyjność są częścią naszej strategii.

  Przekraczamy granice możliwości technologicznych. Stawiamy na innowacyjność zarówno w metodach produkcji i projektowania, jak i w technikach recyklingu, czy oszczędzania energii.

  Naszym celem jest zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi ekonomicznej i społecznej odpowiedzialności.

  Wierzymy, że sukces naszej firmy zależy od sukcesu naszych pracowników. Staramy się tworzyć środowisko pracy, które umożliwia i wspiera rozwój potencjału pracowników i sprawia, że ludzie czują się doceniani.

  Tutaj w Ardagh, utalentowanym i kreatywnym osobom, oferujemy ekscytujące i satysfakcjonujące możliwości. Jeśli masz ambicje i chcesz wywrzeć wpływ na swoją karierę, dołącz do naszego zespołu.

  Spodoba Ci się ta podróż!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku