SZEFA OCHRONY z wpisem kwalifikowanego, umowa o pracę
Marcin M. Przemek N.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednej z firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy : KANDYDATA lub KANDYDATKI NA SZEFA OCHRONY MIEJSCE : Biurowiec w WARSZAWIE / dzielnica ŚRÓDMIEŚCIE OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY : · wysokiej kultury osobistej · doświadczenia w ochronie : - związanego z zarządzaniem na terenie obiektów biurowych - jak również we współpracy z klientami kluczowymi z zakresu ochrony · wpisu na listę KPOF warunek konieczny · niekaralności · chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki · umiejętności współpracy i koordynacji zespołem · sprawnego delegowania czynności · dobrej znajomości obsługi komputera ZAPEWNIAMY : · zatrudnienie w prestiżowej firmie ochrony · codzienną współpracę z klientem kluczowym na terenie obiektu biurowego od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.

00-16.00 lub 8.00-17.00 do ustalenia · stabilne warunki zatrudnienia : - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę - jasne zasady współpracy : z ochroną, przesympatycznym i profesjonalnym Klientem oraz agencją ochrony Prosimy o zgłoszenia tylko osoby z doświadczeniem zawodowym w ochronie.

Spełniasz powyższe kryteria? Nie czekaj, zadzwoń lub prześlij swoje CV! KONTAKT z działem rekrutacji pod nr tel 22 422-75-21 lub 667-998-304, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez LENTO, w razie pytań proszę dzwonić pod wskazane numery telefonów, telefony odbieramy od pon-pt 8.

00-16.00 Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o. sp.

k., Agencja Ochrony Juwentus sp. z o.o. sp.k., Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o., Agencja Ochrony Juwentus sp. z o.o., Ochrona Juwentus Południe sp.

z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp.

z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iod malpa juwentus.

pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku