DROGA DO ZATRUDNIENIA
Systema Sp.zo.o.
Krynica-Zdrój, Małopolskie
17 d. temu
source : Lento.pl

SYSTEMA Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie Droga do zatrudnienia II realizowanym na terenie województwa małopolskiego, mającym na celu aktywizację zawodową osób bezrobotnych lub biernych zawodowo.

W ramach projektu oferujemy : zajęcia z Doradcą Zawodowym, poradnictwo psychologiczne i zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia dla pracowników w zakresie kompetencji wymaganych na stanowisku pracy STYPENDIUM SZKOLENIOWE I ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU NA SZKOLENIE refundację kosztów opieki nad dzieckiem i osobą zależną podczas trwania szkolenia staż zawodowy : staż zawodowy na 3 miesiące (1 017,40 zł netto miesięcznie) wraz z gwarancją zatrudnienia na min.

3 miesiące w wymiarze min. ½ etatu, zwrot kosztów dojazdu na staż i z powrotem dla uczestników projektu, refundację kosztów wynagrodzenia pracownika w wysokości do 3 000 zł brutto przez 6 miesięcy.

Do projektu można zakwalifikować osoby, które ukończyły 30 lat i są bezrobotne lub bierne zawodowo oraz spełniają minimum jedno z niżej podanych kryteriów : status osoby bezrobotnej powyżej 1 roku, osoba o niskich kwalifikacjach (wykształcenie maksymalnie średnie), osoba niepełnosprawna (orzeczenie o niepełnosprawności), osoba powyżej 50 roku życia, kobiety i mężczyźni w wieku 30-

49 lat (nienależący do ww. grup) w szczególnie niekorzystnej sytuacji na rynku pracy Projekt adresowany jest do osób mieszkających w całym województwie małopolskim z wyjątkiem miasta Nowy Sącz oraz miasta Kraków.

Więcej informacji pod adresem drogadozatrudnienia2.systema.pl lub pod nr. telefonu 884 877 177

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku