Pracownik gospodarczy z orzeczeniem - Pruszków
Probet Sp. z o.o.
Pruszków, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Probet Sp. z o.o. Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze : Pracownik gospodarczy Praca w Pruszkowie Do obowiązków pracownika będzie należało : - sprzątanie powierzchni hali - zamiatanie i usuwanie odpadów Wymagania : - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - gotowość podjęcia pracy od zaraz Oferujemy : - umowę o pracę - pełny lub niepełny etat - od 6 : 00 do 14 : 00 oraz od 14 : 00 do 22 : 00 lub pracę co drugi dzień tygodnia po 4 godziny : poniedziałek, środa, piątek - atrakcyjne wynagrodzenie - dojazd do miejsca pracy Proszę o kontakt : Sebastian tel.

32 413 15 50 wew. 2 lub 799 015 281 od pon. do pt. w godz. od 7 : 00 do 15 : 00 CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku