Java Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Płock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Nasz Klient to firma, która od wielu lat jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług informatycznych i rozwijaniu firm.

Współpracuje z takimi krajami jak : Wielka Brytania, Brazylia, USA i Holandia. Zespół tworzą ambitni, zgrani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie, którzy kierują się zasadami fair play, poszanowaniem pracownika i jego pracy.

Poszukujemy kandydata na stanowisko : Java Developer Mid miejsce pracy : Płock Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie : -Kontakt z Klientami w celu ustalenia kwestii technicznych związanych z projektem -Tworzenie dokumentacji technicznej -Utrzymanie 20%, rozwój i tworzenie nowych aplikacji 80% Oczekiwania : -Co najmniej 3letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java -Technologie Spring Framework / Spring-Boot -Praca z narzędziami typu ORM / JPA (np.

Hibernate) Znajomość : -SQL oraz relacyjnych baz danych -narzędzi kontroli wersji : GIT -narzędzi do budowania i zarządzania zależnościami : Maven / Gradle -REST API -Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych -Technologie front-endowe - HTML, CSS i Javascript -Język angielski w stopniu komunikatywnym -Doświadczenie z zwinną metodologią Mile widziane będzie : -Baz danych NoSQL -Inne języki programowania -ReactJS i / lub AngularJS -GraphQL -SOAP web services -Wzorce projektowe -Kwestie bezpieczeństwa web-aplikacji Firma oferuje : -Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub UoP -Opłacenie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych -Regularne imprezy -Możliwość częściowej pracy zdalnej -Elastyczne godziny pracy Dodatkowe umiejętności : -Praca w zespole i dzielenie się zdobytą wiedzą -Estymowanie czasochłonności zadań -Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku