Kurier
"PATIX" PATRYCJA GILEWSKA
Chorzów, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Kurier

Miejsce pracy : Chorzów

Twój zakres obowiązków

Zatrudnię kuriera (firma InPost), dostarczanie przesyłek na terenie Chorzowa.

Zaczynamy pracę o 6 : 00 na magazynie (lokalizacja : Wyry), sortowanie paczek, załadunek auta. Do zrobienia 50-80 stopów plus odbiory.

Mile widziane osoby mieszkające na terenie Chorzowa i znające topografię miasta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kurier.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Dyspozycyjność.
  • Dbanie o powierzone mienie.
  • To oferujemy

  • Wynagrodzenie 35% od wypracowanej faktury czyli około 2500-4000zł / miesiąc w zależności od ilości dostarczonych przesyłek.
  • Pensja wypłacana co 2 tygodnie.
  • Auto dostawcze do dyspozycji na dojazd, pracę i powrót z bazy do domu.
  • Zgłoś tę pracę