Opiekunka w Niemczech, Dormagen, 1500 euro - Dormagen, Niemcy
HDOmedical Sp. z o.o.
Gdansk, Poland
‎11 godz. temu
source : europa.jobs

Opiekunka w Niemczech, Dormagen, 1500 euro Miejscowość : 41540 Dormagen Planowany termin wyjazdu : 19.11.2019 na 1 miesiąc Wymagania : Opiekunka z dobrym lub bardzo dobrym językiem niemieckim.

Wynagrodzenie : 1500 € plus 180 € plus zwrot kosztów podróży Opis zlecenia : Pan 83-lata, 58 kg, 186 cm, porusza się na wózku.

Podopieczny ma problemy ze słuchem, wzrokiem i mową. Pan boryka się z prostatą, ma chore nerki i problemy z jelitami. Senior ma początki demencji oraz stany lękowe.

Ma odleżynę na pięcie, inkontynencja. Pani 82-lata, 95 kg, również porusza się na wózku, słabo widzi i słyszy, ma problemy z mową.

Podopieczna nie chce chodzić, leży dużo w łóżku inkontynencja ma problemy z nerkami. Seniorka z demencją, ma stany depresyjne.

Mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest osobne mieszkanie z łazienką oraz internetem. HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń.

Zgłoś się już dziś!Oferujemy : HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku