Handlowiec, Specjalista ds. sprzedaży-język niemiecki
Solidpak Sp. z oo
Radłów, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Handlowców, Specjalistów ds sprzedaży. Oferujemy pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Za co będziesz odpowiedzialny? *Pozyskiwanie nowych odbiorców oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami *Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień *Współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w procesie realizacji zamówień *Doradztwo w zakresie opracowywanych ofert, kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami Nasze oczekiwania : *Wykształcenie min.

średnie preferowane wyższe *Doświadczenie w zakresie obsługi klientów, *Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, *Umiejętność dobrej organizacji pracy, *Prawo jazdy kat.

B *Język niemiecki (preferowany) lub angielski (sprzedaż eksportowa) Oferujemy : *Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników *Atrakcyjny system -umowa o pracę- 1 / 1 oraz nagrody za zwiększenie wyników sprzedażowych działu handlowego *Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji *Dużą samodzielność w działaniu i pozyskiwaniu klientów *Praca od poniedziałku do piątku- 8-16 - wolne weekendy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)) Informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Solidpak Sp.

z o. o Brzeźnica 76, 33-130 Radłów. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora.

W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Solidpak Sp.

z o. o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani / Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora.

Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Administrator nie przekazuje Pani / Pana danych osobowych do państw trzecich. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku