Praca dla Pasjonata sportu - Sport Reporter - Statystyk
FeedConstruct
Żabno, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Praca dodatkowa dla pasjonata sportu! Jeśli sport jest twoją pasją to mamy dla ciebie wymarzoną pracę. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników zatrudnionych w charakterze statystyka sportowego / live scout reporter.

Firma poszukuje osób z całej Polski do następujących rozgrywek sportowych w Polsce : 1. Piłka nożna : - Ekstraklasa, - 1 Liga, -

2 Liga, - 3 Liga (4 grupy) 2. Siatkówka : - Plus Liga - Orlen Liga - 1 Liga mężczyzn i kobiet 3. Koszykówka : - Ekstraklasa kobiet i mężczyzn, -

1 liga kobiet i mężczyzn, - Liga U-20 4. Piłka Ręczna : - Superliga kobiet i mężczyzn 5. Polska Liga Hokeja Kogo szukamy : -

Pasjonata sportu (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, hokej), - 18+ lat, - Dokładny oraz punktualny, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1), -

Posiada smartfon z androidem (+ dostęp do Internetu) , - Doświadczenie nie wymagane, - Elastyczność / dostępność - osoba mająca wolny czas w weekendy.

Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie i przekazywanie informacji / statystyk o przebiegu wydarzeń z areny sportowej.

Informacje jakie są zbierane to m.in. gole, strzały, kartki, faule, spalone, rzutny karne itd. Praca wykonywana jest na smartfonie / tablecie na specjalnej aplikacji.

Przed pierwszym meczem jest przeprowadzone szkolenie oraz relacja z archiwalnego meczu (jako trening / test). Podczas relacji z danego wydarzenia sportowego osoba zatrudniona na tym stanowisku nie wprowadza nazwisk zawodników, tylko same wydarzenia, które się wydarzyły (czyli sam fakt strzelenia bramki, ale nie trzeba podawać strzelca bramki).

Zalety : - Wysoka stawka za mecz (38euro) - zarabiasz robiąc to co lubisz, czyli oglądasz mecz z wysokości trybun, - Elastyczność sam decydujesz kiedy chcesz pracować aplikujesz tylko na te wydarzenia na które chcesz / możesz, -

Otrzymasz zwrot za bilet na mecz. Aplikuj : Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie na poniższy e-mail krótkiego CV oraz następujących informacji : Imię Nazwisko : Miasto : Drużyny (na mecze których drużyn mógłby jeździć) : Preferowane dyscypliny : Status zawodowy (bezrobotny / student / pracujący) : Numer telefonu : Jeśli masz jakieś pytanie, również proszę pisać pod poniższy mail.

e-mail : rekrutacja.feedconstruct

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych