Cieśla-Zbrojarz – 2150€ na rękę! - SOCHAUX, Francja
POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
Warsaw, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845.

Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas! Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku CIEŚLA - ZBROJARZ.

Do obowiązków zatrudnionych będą należały prace budowlane przy szalowaniu, zbrojeniu oraz montażu elementów prefabrykowanych (elewacje żelbetonowe)Oferujemy : - umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej) - pensję na poziomie 2150€ na rękę za miesiąc pracy (164h) - ZORGANIZOWANE i OPŁACONE zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pobliżu miejsca pracy - zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom - organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy - pracę długoterminową - dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny - respektowane prawo do urlopów - TERMINOWE wynagrodzenie - wypłacamy ZALICZKI

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku