Specjalista ds. Marketingu
Z Partner
Warszawa, pl
5 d. temu

Job Description

Jesteśmy dystrybutorem produktów Zoho, oprogramowania dla firm dostępnego za pomocą strony WWW. W skład oferowanego przez nas narzędzia wchodzi ponad 45 produktów dla działów Sprzedaży i marketingu ( m.

in. CRM, Campaigns), Finansów ( Books, Invoice), IT ( Projects, Bugtracker) i HR ( Rekrutacja, Kadry).

Do Naszego międzynarodowego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko :

Oczekujemy osób lubiących rozmawiać z innymi w języku polskim oraz angielskim, osób z "lekkim piórem" zorientowanych na wynik, zainteresowanych wykorzystywaniem informatyki w rozwiązaniach biznesowych, rozumiejących procesy biznesowe.

Zapraszamy jeśli, jesteś otwarta / y na nowe zadania, chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje

Zakres obowiązków :

  • przygotowywanie maili oraz kampanii do klientów w j. polskim oraz j. angielskim
  • prowadzenie firmowej strony www
  • tworzenie newsletterów w j. polskim oraz j. angielskim
  • wsparcie działu sprzedaży
  • współpraca z innymi działami
  • dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych
  • realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb
  • aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach informatycznych
  • udział w projektach marketingowych związanych z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • Wymagania

  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • b ardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie w pracę
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • w ysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Świadczenia

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), stałą podstawę + premia
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą, najlepszy team ever
  • możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • pracę w młodym i życzliwym zespole
  • pakiet fitness / pakiet medyczny
  • pracę 8h w biurze w Warszawie ul. Ostródzka
  • Requirements

  • dobra organizacja pracy i samodzielność - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - zaangażowanie w pracę - biegła znajomość obsługi komputera - wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zgłoś tę pracę