Doradca klienta
Ubezpieczenia i finanse
Słupsk, Pomorskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukuje osób, które los biorą w swoje ręce!!! -Nie pytają tylko działają, -które umieją policzyć, ile chcą zarobić, -które są przedsiębiorcze i wiedzą jak budować swój biznes , markę, -które potrafią budować długotrwałe relacje z klientem -które chcą zadbać o swój rozwój własny Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, również biznesowych i budowanie długotrwałych relacji Od nas dostaniesz -wsparcie finansowe na okres dwóch lat.

 • pakiet medyczny i sportowy. -możliwość ścieżki menadżerskiej (jeżeli będziesz chciał) lub rozwój w jasno wyznaczonej ścieżce sprzedaży Jeżeli jesteś osobą,która chce od pękać tydzień pracy , nie bierzesz odpowiedzialności za własne życie i czekasz już pięć lat na obiecaną Ci podwyżkę, to nie składaj aplikacji- proszę ,szkoda naszego czasu
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku