Handlowiec
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma specjalizująca się hurtową sprzedażą produktów spożywczych poszukuje kandydata na stanowisko : Specjalisty ds. sprzedaży B2B praca stacjonarna Miejsce pracy : Łańcut Osoba na tym stanowisku zajmowała się będzie : Rozwojem sprzedaży oraz pozyskiwaniem nowych Klientów z sektora B2B na wyznaczonym obszarze Prowadzeniem negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami Przygotowywaniem ofert handlowych Przyjmowaniem i realizacją zamówień Bieżącą analizą rynku i potrzeb Klienta Oczekiwania względem kandydata : Min.

roczne doświadczenie w pracy jako handlowiec (mile widziane doświadczenie w branży FMCG) Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne Orientację na osiągnięcie założonych wyników Mile widziana będzie znajomość j.

angielskiego na poziomie B2 Firma oferuje pracownikowi : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-

16 Ciekawą i dynamiczną pracę z Klientami polskimi jak i zagranicznymi Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole Ciągłe podnoszenie kwalifikacji SZCZEGÓŁY OFERTY ORAZ ZGŁOSZENIA POD PRZYCISKIEM "APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku