PILNE !-> Psycholog/trener/wykładowca -> praca w szkołach
Centrum Profilaktyki z Krakowa
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma szkoleniowa z Krakowa zatrudni pedagogów / psychologów / trenerów z terenu całej Polski do nawiązania współpracy stałej bądź epizodycznej przy realizacji warsztatów dla uczniów, rodziców i nauczycieli w szkołach na terenie województwa wielkopolskiego.

Współpracujemy z placówkami oświatowymi na terenie wszystkich 16 województw. Zapewniamy : -40 zł brutto / 45 minut realizacji dla uczniów, -100 zł brutto / 45 minut realizacji prelekcji dla rodziców lub szkolenia dla nauczycieli, -zwrot kosztów przejazdu w dwie strony na podstawie rzeczywistego spalania samochodu w trasie, -nawiązanie wieloletniej współpracy.

Wymagamy : doświadczenia, zaangażowania, entuzjazmu, własnego samochodu. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal lento oraz podanie nazwy WOJEWÓDZTWA i nazwy MIEJSCOWOŚCI, z której Państwo aplikują w tytule wiadomości.

PROSIMY O PODANIE PAŃSTWA DOSTĘPNOŚCI DO PRACY W TYGODNIU ROBOCZYM DZIEŃ / GODZINY. PROSIMY O OPIS DOŚWIADCZENIA W PRACY Z UCZNIAMI / MŁODZIEŻĄ / OSOBAMI DOROSŁYMI W 5 ZDANIACH W WIADOMOŚCI MAILOWEJ.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku