Team Leader / HeadHunter
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
7 d. temu
source : Jobs.pl

Dla innowacyjnego Start-upu, zajmującego się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, poszukujemy osoby na stanowisko Team Lidera-

Sprzedaż usług rekrutacyjnych. Jeśli jesteś otwarty na prowadzenie niestandardowych projektów, wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych, kreowaniem i doradztwem zespołem-

Zapraszamy do współpracy : )

Wymagania :

  • Doświadczenie w roli Team Lidera zespołu rekrutacyjnego
  • Doświadczenie w sprzedaży usług HR
  • Wysoka orientacja na osiąganie wyników i realizację założonych celów
  • Umiejętność pozyskiwania kontaktów na rynku B2B
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem
  • Kreatywność, niestandardowe myślenie w podejściu do realizowanych projektów
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne, umiejętność współpracy
  • Kreatywność oraz motywowanie do działania,
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Oferujemy :

  • Solidną pensję preferowana umowa B2B,
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko metra
  • Duże biurko i wygodny fotel,
  • Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24",
  • Okazjonalną pracę zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy (start 8 : 00-10 : 00),
  • Obowiązki :

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji wśród klientów
  • Prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji
  • Dbałość o wysoki poziom standardów obsługi klienta
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych, preferowany jeden z obszarów :
  • marketing i sprzedaż
  • finanse / bankowość
  • inżynieria / zarządzanie produkcją
  • branża budowlana
  • Sprzedaż usług B2B
  • W przyszłości zarządzanie zespołem handlowym
  • Odpowiedzialność za budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych