HelpDesk z językiem angielskim
MindForce (outsourcing IT)
Warszawa, Mazowieckie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta z sektora administracji publicznej poszukujemy kandydata na stanowisko : HelpDesk z językiem angielskim Jeżeli : -Masz min.

 • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; -Posiadasz wiedzę na temat działania usług ITIL ICT Service, 1 i 2 linia wsparcia;
 • Swobodnie komunikujesz się po angielsku (min. B2); -Posiadasz certyfikat : ITIL foundation lub CCENT albo MTA; to może Ciebie właśnie szukamy! Co Klient może zaoferować?
 • Pracę onsite w Warszawie; (po uregulowaniu obecnej sytuacji z pandemią); -Stabilne godziny pracy (08 : 00-16 : 00 9 : 00-17 : 00);
 • Kontrakt B2B (Stawka : 360zł - 480 zł / MD netto) w zależności od kompetencji i doświadczenia; -Szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego i dalszego rozwoju Aby kandydatura mogła zostać rozpatrzona uprzejmie prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym jest MindForce Michał Zwierzchowski z siedzibą 05-119 Legionowo, ul.

  gen. Bolesława Roi 30 14. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku