Monter izolacji, Holandia
Factory 600
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Holandii dla monterów izolacji.

  • Zakres obowiązków : montaż izolacji rurociągów. Wymagania : - doświadczenie w zawodzie montera izolacji rurociągów; - znajomość rysunku izometrycznego;
  • komunikatywny jęz. angielski. Oferujemy : - umowę o pracę z holenderskim pracodawcą; - stawka 12-14 euro netto / h (na rękę);
  • 40-50 godzin pracy tygodniowo; - wynagrodzenie płatne tygodniowo; - dodatek urlopowy; - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, pokoje 1-
  • osobowe; - w przypadku dojazdu do pracy własnym samochodem, wypłacany jest dodatek w wysokości 0,19 euro za kilometr, dla osób nie posiadających auta transport kwatera-

    praca zostanie zorganizowany. CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600 :

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych