Junior Software tester
Untitled Kingdom
POLAND, KRAKOW, Przemysłowa12, POLAND
3 d. temu
source : JobsForGeek

W Untitled Kingdom z pasją tworzymyoprogramowanie, budujemy strategie produktowe, projektujemy ioptymalizujemy aplikacje webowe oraz mobilne, organizujemywarsztaty i przeprowadzamy audyty.

Koncentrujemy się na produktach,które wnoszą wartość w community. Obszary, w których najbardziejlubimy pracować to Internet of Things, digital health, FemTech czydigital transformation.

Tworzymy produkty nagradzane w licznychkonkursach i opisywane m.in. przez Forbes, TechCrunch czyDailymail. Nie pracujemy dla klientów ale pracujemy z partnerami -stanowią oni integralną część naszego zespołu i na co dzieńwspółpracują z nami nad realizacją projektu.

Wartości, które są namwszystkim bliskie to quality (jakość w każdym obszarze),transparency (wobec kolegów i partnerów) oraz family (możemy nasiebie liczyć i lubimy swoje towarzystwo).

TWOJA ROLA Dołączysz doprojektów z obszaru IoT i / lub digital health. Będziesz odpowiadaćza wysoką jakość dostarczanych aplikacji i rozwiązań, wdrażaćproces testowy w projekcie przy wsparciu zespołu QA.

Będziesztestować aplikację webową lub mobilną, pisać przypadki testowe orazscenariusze, zgłaszać błędy i obszary do usprawnień.

Będziesz miećmożliwość pisania testów automatycznych, cotygodniowych spotkańteamowych (brainstorming on your unresolved issues), regularnegoczerpania z doświadczeń z innych projektów web imobile.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku