Specjalista ds. Kontraktowych/Roszczeń
Michael Page
Katowice
3 d. temu
source : infoPraca

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Kontraktowych i Roszczeń będzie odpowiedzialna za wsparcie realizacji kontraktów w oparciu o PZP.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijający się Generalny Wykonawca z bogatym portfelem zamówień, poruszający się po rynku budownictwa kubaturowego (cel publiczny) i infrastrukturalnego.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie obsługi spraw kontraktowych - bieżącej administracji kontraktem,
  • Przygotowywanie i zarządzanie zmianami i roszczeniami,
  • Obsługa i wsparcie w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • Obsługa kontraktu w formule projektuj i buduj,
  • Obsługa kontraktów budowlanych w Regionie.
  • Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie inżynierskie,
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w prowadzeniu formalnej strony realizacji kontraktu budowlanego,
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią i organizacją budowy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analizy dokumentów i redagowania pism,
  • Podstawowa znajomość zasad kalkulacji i harmonogramowania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoki poziom staranności i dbałości o szczegóły,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość przepisów Ustawy PZP.
  • Oferujemy

  • Stabilna praca i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na dużych kontraktach,
  • Bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • Samochód służbowy
  • Zgłoś tę pracę