Trener IT/ Szkoleniowiec
IT it
Gdynia, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : wykształcenie kierunkowe - informatyka. Nie zamykamy się na studentów i osoby świeżo po ukończonych studiach, mile będą widziane osoby chętne do poprowadzenia szkoleń wyjazdowych (woj.

pomorskie). - prawo jazdy kat. B - własny samochód (zwrot kosztów dojazdu) Zadania : prowadzenie zajęć, wykładów, kursów oraz ćwiczeń grupy około 15 os.

Oferujemy : możliwość decydowania o warunkach i jakości organizowanych form wsparcia samodzielność w działaniu możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach dofinansowanych z EFS Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczny czas pracy.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie swojego CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku