Elektryk - Kostrzyn nad Odrą
Klient Gwarancji
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

Jan Guss GWARANCJA Biuro Consultingowo Handlowe Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Poznaniu poszukuje Elektryka Utrzymania Ruchu Miejsce pracy : Kostrzyn nad Odrą Zatrudnienie na umowę o prace bezpośrednio w dużej, dobrze prosperującej Firmie.

Będziesz odpowiadać za : - utrzymanie ciągłości pracy maszyn, - usuwanie awarii, - udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń, - przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń.

Oczekujemy od Ciebie : - wykształcenia technicznego, - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - praktycznej umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn, -umiejętności czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, - uprawnień SEP eksploatacyjne, - umiejętności pracy pod presją czasu, - gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy : -Umowę o pracę, -Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Kursy i szkolenia, - Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, - Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży, - Kartę Multisport, - Dodatkowe ubezpieczenia grupowe, - Pakiet opieki medycznej, - Prezenty świąteczne, Czekamy na Twoją aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku