Ratownik medyczny Wrocław praca
ABDOMED Całodobowa Pomoc Medyczna
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

ABDOMED Całodobowa Pomoc Medyczna poszukuje Ratowników Medycznych. Do obowiązków należeć będzie pobór krwi w domu chorego, podanie domięśniowo lub dożylnie leków na zlecenie lekarza, zmiana opatrunku w domu pacjenta.

Możliwa również praca w transporcie medycznym na terenie Polski i Europy, zabezpieczenia medyczne oraz w transporcie sanitarnym POZ.

Wymagania : dyplom Ratownika Medycznego, prawo jazdy kat. B. Forma zatrudnienia : umowa zlecenie / kontrakt Zapewniamy miłą atmosferę, elastyczny grafik czasu pracy oraz pracę w zgranym zespole.

W razie zainteresowania prosimy o przesłanie CV na adres e-mail wraz z klauzulą : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku