Recepcja Fitness, maturzystki, studentki
CrossFit
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu

W zawiązku z powstaniem 3 nowych klubów fitness Poszukujemy dziewczyn do pracy na recepcji. Miejsce pracy : Warszawa Zakres obowiązków : Bieżąca obsługa klientów Sprzedaż karnetów, podpisywanie umów Znajomość oferty klubu, pomoc w doborze najlepszej umowy dla nowego klienta Obsługa elektronicznej skrzynki pocztowej recepcji klubu Raportowanie swojej zmiany do Managera klubu Dbanie o wizerunek klubu i stanowisko pracy Oferujemy : Elastyczny grafik (praca poranna lub popołudniowa, dodatkowe godziny w przypadku zastępstw) Miłą i luźną atmosferę pracy w gronie pasjonatów sportu Wynagrodzenie adekwatne do ilości przepracowanych godzin umowa zlecenie, umowa o pracę Możliwość BEZPŁATNEGO korzystania z całej infrastruktury klubu oraz możliwość udziału w zajęciach Dodatkowe benefity oraz karta członkowska dla 2 os.

Wymagania : Dyspozycyjność Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Zaangażowanie w powierzonych obowiązkach, sumienność Mile będzie widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zajawka na sport! Może być status studenta Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV oraz zdjęcie na adres : recepcja.fitness małpa 10g.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku