elektronik utrzymania ruchu
Randstad
Skrzyńsko, Mazowieckie
6 d. temu

job description

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Dołącz do zespołu utrzymania ruchu. Zaaplikuj już dziś na stanowisko Elektronika!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wprowadzające oraz niezbędne narzędzia do pracy,
  • zadania

  • usuwanie bieżących awarii elektronicznych,
  • nadzorowaniem systemów elektronicznych w zakresie eksploatacji, konserwacji oraz remontów maszyn i linii produkcyjnych,
  • nadzór nad systemami sterowania maszyn,
  • naprawy i regulacje szaf sterowniczych i układów sterowania maszyn,
  • modernizacja systemów elektronicznych,
  • diagnostyka układów sterowania,
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (z obszaru elektromechaniki, elektryki, mechatroniki, automatyki lub elektroniki),
  • doświadczenia zawodowego związanego z elektroniką lub automatyką w środowisku przemysłowym,
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i elektroniki,
  • posiadania uprawnień SEP G1 do 1kV (w zakresie Eksploatacji)
  • znajomości obsługi komputera,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowymi atutami będą : znajomość obsługi sterowników PLC Siemens, Beckhoff.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych