KASJER/ KASJERKA - praca na pełny etat (tygodniówki)
Fallwork
Pruszków, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

KASJER / KASJERKA Lokalizacja : Pruszków ul. Powstańców lub ul. Sienkiewicza Zakres obowiązków : - obsługa terminala płatniczego - obsługa kasy fiskalnej - obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar, - rozliczanie kasy po zakończonej zmianie Wymagania : - badania sanepidowskie (jest to warunek konieczny) - dyspozycyjność na pół etatu, 2 / 3 etatu lub 3 / 4 etatu z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - uśmiech i chęci do pracy Oferujemy : - elastyczny grafik pracy w godz 6-14 / 14-22 - wysoką stawkę godzinową (20zł / h) - możliwość zdobycia doświadczenia, - możliwość odbycia cennych szkoleń - możliwość nawiązania dłuższej współpracy - zatrudnienie w oparciu o umowe zlecenie - wypłaty w formie tygodniowej lub miesięcznej Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub zgłoszenia telefoniczne pod nr Tel 790790446 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku