Lubiane Czasopismo szuka Niecodziennych Historii z Życia
ewad.
Wrocław, Dolnośląskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Lubiany, ilustrowany tygodnik szuka Pań chętnych by opowiedzieć swoją autentyczną, życiową historię. Kogo szukamy?

 • Szczęśliwe małżeństwa i ich historie. Jak się poznaliście? Co was łączy? Jakie przeciwności razem pokonaliście?
 • Rodziny wielodzietne! Podzielcie się szczęściem, opowiedzcie o sobie i o swoich dzieciach.
 • Osoby, które robią to co lubią : realizują się w swojej pracy, mają ciekawe pasje, hobby, rzuciły nieciekawe zajęcie i zaryzykowały w poszukiwaniu satysfakcji
 • Wszelkie historie związane z pokonaniem choroby / niepłodności / problemów życiowych
 • Historie do działu "Anioły są wród nas" ->
 • Znaszkogoś, kto bezinteresownie niesie pomoc? Opiekuje się słabszymi, starszymi, chorymi? Zgłoś tę osobę, odwdzięcz się i nagłośnij pozytywną postawę! Może zainspiruje innych?

 • Historie rodzin, któe razem przeszły trudniejsze chwile ale trwają przy sobie. Jeśli żadna sprzeczka wam nie straszna -
 • zgłoście się : )Spotkania odbywają się w miejscach wybranych przez Państwo, zachęcamy do zgłoszeń osoby z Wrocławia i okolic ale też z Legnicy, Jeleniej Góry, Opola, Raciborza i z całej Polski.

  Dlaczego Warto się zgłosić? 1) to wspaniała przygoda 2) wywiady są gratyfikowane 3) Zdjecia z Sesji zdjęciowej otrzymacie nieodpłatnie, na pamiątkę!Jak powinno wyglądac zgłoszenie?

  proszę o przesłanie wiadomości na OLX lub na adres mojazyciowahistoria małpa gmail.com najchętniej ze zdjęciem : ) Napiszcie : Skąd jesteście, ile macie lat i kilka zdań o tym, jaką opowieścią chcecie się podzielić.

  Poproszę też o telefon kontaktowy. Na maile i wiadomości odpiszemy bezzwłocznie, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.PS>

  jeśli ZNASZ kogoś, kto przeżył niezwykłą historię, prześlij mu to ogłoszenie!Do usłyszenia!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku