Kasjer - Sprzedawca Delikatesy Centrum Mroków - Cegielnia
S&S Select Group Sp. z o.o.
Lesznowola, Mazowieckie
16 d. temu
source : Lento.pl

DELIKATESY CENTRUM w Mrokowie poszukują osoby do pracy na stanowisku : Sprzedawca / Kasjer oraz Sprzedawca / lada mięsna Miejsce pracy : Mroków ul.

Rejonowa 44a (przy Al. Krakowskiej) Opis stanowiska Sprzedaż produktów firmy Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy Wymagania Zaangażowanie Umiejętność pracy w zespole Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej Mile widziana książeczka sanepidu Oferujemy Pracę na pełny etat w trybie zmianowym Zatrudnienie na umowę o prace Dodatkowe premie za zaangażowanie Dobry dojazd : Sklep znajduje się bezpośrednio przy Al.

Krakowskiej, w pobliżu przystanki autobusowe, bezpośrednie połączenie Grójec - Warszawa Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : mailowy lub telefonicznie : 502 251 356

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku