spawacz
Randstad
Siemianowice Śląskie, Śląskie
‎20 godz. temu

job description

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest pracować w firmie która jest liderem światowym w produkcji siedzeń samochodowych ? Firmie która inwestuje w ludzi i nowe technologie.

Możesz przyczynić się do produkcji co najmniej połowy produkowanych foteli samochodowych na świecie.

Poszukujemy spawaczy i mamy miejsce własnie dla ciebie !

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie dla osób z doświadczeniem powyżej 2 lat.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  • Dofinansowanie do kart Multisport Benefit
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Kursy językowe i szkolenia
  • zadania

  • Przygotowanie powierzchni do spawania
  • Spawanie elementów stalowych różnymi metodami MIG / MAG oraz TIG
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych
  • Podstawowe pracy ślusarskie
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również powierzonych narzędzi i maszyn
  • Ścisła współpraca z zespołem Obróbki, Narzędziowni oraz kadrą kierowniczą
  • oczekujemy

  • Doświadczenia w spawaniu metodą MIG / MAG / TIG (co najmniej 2 lata)
  • Doświadczenia w spawaniu elektrodą oraz spawanie gazowe (wraz z cięciem)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych
  • Doświadczenie w pracy w obróbce ręcznej
  • Doświadczenie w pracy na maszynach ślusarskich (wiertarki, szlifierki, piły)
  • Mile widziana znajomość procesów hartowniczych stali (podstawy)
  • Mile widziana znajomość gatunków stali (podstawy)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych