Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe
Fructoplant
Gąbin, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Fructoplant Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko : MAGAZYNIERA Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE TWOJE ZADANIA : - obsługa wózków widłowych, - realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów, - wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych, - zaopatrzenie produkcji materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego, - realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami, OCZEKUJEMY : - wykształcenia minimum zawodowego, - uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - sumienności i rzetelności - dyspozycyjność, - samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, - prawo jazdy kat.

B, - mile widziana dobra znajomość MS Office. OFERUJEMY : - stabilne zatrudnienie w kilkudziesięcioosobowym zespole - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Proszę o przesłanie CV na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : rekrutacja fructoplant.

pl Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp.

z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922). Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku