Przedstawiciel Handlowy Ekspert Produktów Finansowych Katowice
BF MSP
Katowice, Śląskie, Polska
1 d. temu

Przedstawiciel Handlowy Ekspert Produktów Finansowych Katowice w firmie BF MSP softgarden

View job here

  • Pełny etat
  • Katowice, Polska
  • Praca hybrydowa
  • Z doświadczeniem zawodowym
  • Agnieszka Kulig

    Potrzebna zmiana? Zmień na lepsze.

    Jeżeli produkty bankowe dla małych i średnich przedsiębiorstw to temat, który nie jest Ci obcy, rozmowy z ludźmi traktujesz jak pasję i czujesz w sobie żyłkę handlowca ta oferta jest dla Ciebie.

    Twoje zadania :

  • aktywne zdobywanie klientów, przedstawianie im oferty, sprzedaż produktów bankowych,
  • umawianie i prowadzenie spotkań sprzedażowych zgodnie z najwyższymi standardami,
  • utrzymywanie dobrych i profesjonalnych relacji z klientami,
  • dbanie o nienaganny wizerunek firmy
  • Oferujemy :

  • pakiet Na Start , abyś na początku poczuł się pewniej i miał czas na wdrożenie do nowych obowiązków,
  • bezstresowy onboarding wszystkiego Cię nauczymy w spokojnej, koleżeńskiej atmosferze,
  • szkolenia wprowadzające i rozwijające umiejętności tak, abyś na każdym etapie naszej współpracy miał możliwość wspierać swoich klientów w sposób merytoryczny i profesjonalny,
  • wsparcie doświadczonego dyrektora rynku, który pokaże Ci, jak uzyskać jak najwyższe prowizje,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, w biurze jak wolisz i jak Ci jest bardziej potrzebne
  • Wymagamy :

  • wykształcenia co najmniej średniego bardziej cenimy umiejętności, niż papierki, więc nie przejmuj się, jeżeli nie masz magistra,
  • bardzo wysokich zdolności komunikacyjnych, bo na co dzień będziesz rozmawiał z naszymi klientami,
  • proaktywnej postawy, chęci zdobywania klientów, podbijania ich serc i zamykania sprzedaży,
  • własnej działalności gospodarczej lub chęci do jej otwarcia nasi przedstawiciele pracują dla nas na umowę B2B
  • Aplikuj online

    Stopka Polityka prywatności

    Powered by softgarden