Pracownik Księgowości
Schnell Polska Sp. z o.o.
Rogoźno, wielkopolskie, Polska
‎3 godz. temu
source : Praca

Informacje

Firma Schnell Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Opis stanowiska

  • dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych
  • sporządzanie bieżących deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, US
  • bieżące uzgadnianie kont kontrahentów
  • wspieranie Głównej Księgowej w bieżących zadaniach
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych, w tym ich weryfikacja pod względem zgodności z przepisami podatkowo - bilansowymi
  • Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne finansowe
  • sprawność w zakresie używania programów MS OFFICE (EXEL, WORD, OUTLOOK)
  • dokładność sumienność i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • chęć rozwoju i nauki w zakresie rachunkowości
  • podstawowa znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego
  • Oferujemy

  • możliwość zdobycia i pogłębienia wiedzy z zakresu rachunkowego i podatkowego
  • praca pod koordynacją Głównej Księgowej
  • Zgłoś tę pracę