Brygadzista Wydziału Tłoczni
Final S.A.
Kalisz, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem.

FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko :

Brygadzista Tłoczni w Nowy Zakładzie

Miejsce pracy : Kuchary koło Kalisza

Miejsce pracy : Kalisz

Zadania :

  • Bezpośredni nadzór nad procesem produkcji profili aluminiowych
  • Kierowanie zespołem pracowników wydziału tłoczni oraz nadzór nad ich bezpieczeństwem
  • Obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej do produkcji profili aluminiowych, w szczególności prasy do wyciskania
  • Kontrola jakościowa profili, w tym geometrii i cech powierzchni, zgodnie z procedurą kontroli
  • Obsługa systemu komputerowego do raportowania produkcji
  • Wymagania :

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy (min. II S)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość obsługi programów ERP
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zdolności przywódcze
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy
  • Nagrody z Programu Poleceń
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę
  • Aplikuj