Specjalista ds. Księgowych
Smart-HR
Tychy, PL
32 d. temu
source : monster

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją urządzeń z branży inżynieryjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds.

Księgowych Miejsce pracy : Tychy Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów w systemie, Księgowanie dokumentów finansowych Przygotowywanie przelewów, Wystawianie faktur sprzedażowych, Windykację należności, Rozliczanie delegacji, Współprace z zewnętrznym biurem księgowym.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy : Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość, finanse), Doświadczenia w pracy stanowisku księgowym, Bardzo dobrej znajomości zagadnień z obszaru księgowości, Języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację, Znajomość programy SAP będzie dodatkowym atutem. Pracodawca

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku