Mechanik form wtryskowy
ACTIO HR SP. Z O.O.
Gdańsk
2 d. temu
source : FACHPRACA

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko : Mechanik form wtryskowychMiejsce pracy : Gdańsk LetnicaZAKRES OBOWIĄZKÓW : Obsługa dostaw formKontrola techniczna form : przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych,Obsługa serwisowa form : wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów i konserwacji form wtryskowych,Kontrola techniczna i naprawa instalacji elektrycznej formy,Przygotowanie form do produkcji,Zapewnienie ciągłości pracy i prawidłowości działania form.

WYMAGANIA : wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;doświadczenie w zakresie szeroko pojętej mechaniki / elektryki / automatyki,umiejętność czytania rysunku technicznego 2D,umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych oraz do polerowania,doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznym / elektrycznym, dokładność w wykonywaniu zadań,mile widziane : ukończony kurs na obsługę suwnic możliwość zdobycia uprawnień po zatrudnieniu.

OFERUJEMY : umowa o pracę na pełen etatpraca jednozmianowa 7.00-15.00udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowepakiet prywatnej opieki medycznejdofinansowanie karty sportowej,paczki upominkowe / bony / premie świąteczneOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj ".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie : 1. obowiązkowo Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym TDF / 08 / 21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

2. dobrowolnie Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp.

z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku