Tłumacz
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych im. gen. Bronisława Kwiatkowskiego
Cała Polska, Republika Turcji; - Republika Łotewska; - Republika Iraku; - Republika Libańska; - Republika Kosowa; - Islamska Republika Afganistanu; - Bośnia i Hercegowina; - Republika Włoska (Sycylia); - Rumunia.
3 d. temu
source : Goldenline

DOWÓDZTWO OPERACYJNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH

im. gen. Bronisława Kwiatkowskiego

w Warszawie

poszukuje kandydatek / kandydatów na pracowników do pracy w Polskich Kontyngentach Wojskowych (PKW) poza granicami państwa na stanowiska :

 • Tłumaczy języków tureckiego (mile widziana dodatkowa znajomość j. angielskiego) praca w Republice Turcji; rosyjskiego, łotewskiego praca w Republice Łotewskiej;
 • rumuńskiego praca w Rumunii; arabskiego praca w Republice Iraku lub w Republice Libańskiej; albańskiego praca w Republice Kosowa;
 • bośniackiego, chorwackiego, serbskiego praca w Bośni i Hercegowinie

  lub w Republice Kosowa; dari, paszto praca w Islamskiej Republice Afganistanu.

  Wymagania ogólne :

  Bardzo dobry stan zdrowia. Wskazana znajomość kultury, tradycji, religii i ludności Afganistanu,

  Bośni i Hercegowiny, Iraku, Kosowa, Kuwejtu, Łotwy, Rumunii, Libanu, Turcji. Predyspozycje fizyczne oraz psychiczne do pracy w trudnych warunkach. Ważny paszport.

  Wymagania szczególne :

  Potwierdzona dokumentami bardzo dobra znajomość języka obcego w mowie i piśmie (np. ukończenie studiów filologii). Znajomość terminologii dotyczącej spraw gospodarczych, w tym procedur przetargowych, negocjowania warunków i zawierania umów jest dodatkowym atutem.

  Podstawę prawną zatrudnienia kandydatów do pracy w polskich kontyngentach wojskowych stanowi rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 września 2015 r. w sprawie warunków

  i trybu zatrudniania pracowników w jednostkach wojskowych wykonujących zadania poza granicami państwa (Dz. U. z 2015 r. poz. 1524).

  Osoby zainteresowane pracą w PKW proszone są o przesyłanie podania o pracę

  wraz z załącznikami :

  Curriculum Vitae wraz z podpisanym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z aktualną ustawą

  o ochronie danych osobowych. Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje kandydata i znajomość języków obcych na adres :

  Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

  Zarząd Zasobów Osobowych J1

  ul. Radiowa 2, 00-908 Warszawa

  tel. 261-855-319, fax : 261-855-214

  mail : dorsz.pkw.kadry ron.mil.pl

  Przyjęcie kandydata następuje po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego,

  na które składa się :

  Przyjęcie podania o pracę, kwestionariusza osobowego, a także dokumentów stwierdzających wymagane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe.

  Rozmowa kwalifikacyjna. Ustalenie zdolności psychicznej i fizycznej do pracy w PKW (kandydat wstępnie zakwalifikowany zostaje skierowany do wytypowanej wojskowej przychodni specjalistycznej w celu poddania specjalistycznym badaniom lekarskim, określającym jego aktualny stan zdrowia i zdolność do pracy poza granicami kraju).

  Postępowanie sprawdzające, określone w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

  UWAGA :

  z wybranymi kandydatami kontaktujemy się drogą elektroniczną na wskazany adres

  e-mail w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, dokumenty kandydatów oraz wyniki uzyskane przez nich podczas kolejnych etapów rekrutacji przechowywane są 2 lub 3 lata, a następnie niszczone, ewentualne koszty związane z udziałem w procesie rekrutacji ponoszą kandydaci, pracodawca nie ma obowiązku uzasadniania decyzji wyboru danego kandydata, umowa o pracę zawierana z kandydatem zakwalifikowanym do pracy w PKW ma charakter umowy na czas określony i Dowództwo Operacyjne RSZ nie daje gwarancji zawarcia kolejnej umowy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku