JavaScript(Angular2+) Develper
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Do Pracy w Gdańskim Softwer Housie, tworzącym strony internetowe, aplikacje webowe i platformy e-commerce, do innowacyjnego projektu związanego z branżą transportową, który łączy aplikacje webowe i androidowe pod jednym logiem, szukam osoby na stanowisko

Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia w JavaScripcie
  • Bardzo dobra znajomość :
  • REST API
  • Podstawowa wiedza o zarządzaniu stanem aplikacji
  • Oferujemy :

  • Elastyczne godziny pracy (start między 6 a 10)
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce przez cały tydzień i popcorn w każdy piątek
  • Obowiązki :

  • Tworzenie aplikacji i stron intetrnetowych
  • Tworzenie warstwy wizualnej dla aplikacji webowych
  • Tworzenie widoków nowych modułów w rozwijanej na potrzeby wewnętrzne aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych