Technik Pras
TRIDON CLAMP PRODUCTS
Kudowa-Zdrój, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Tridon Clamp Products to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży elementów złącznych. Posiada swoje siedziby w USA, Chinach, Indiach a teraz również w Europie.

Zatrudnia ponad 1500 pracowników na całym Świecie. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo ciekawej, ambitnej i szybko rozwijającej się firmie.

Zatrudnionych pracowników obejmuje atrakcyjnym pakietem zdrowotnym, sportowym, szkoleniowym oraz premiowym.

Wszystkich zainteresowanych, wykwalifikowanych pracowników, którzy szukaja spokoju i pracy w miłej atmosferze - zapraszamy do Kudowy Zdrój przyjedź, pracuj i odpoczywaj z nami w Kudowie.

Twój amerykański sen może się spełnić!

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową parku maszynowego w europejskim oddziale w Kudowie Zdroju (woj. dolnośląskie) firma Tridon poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko :

Obowiązki :

  • Ustawianie parametrów na maszynach
  • Obsługa pras : automatycznych, manualnych i transferowych
  • Przezbrojenia maszyn
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Zapewnienie płynności produkcji
  • Utrzymanie maszyny w porządku TPM
  • Ustawianie procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne / zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym będzie atutem,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • Karty na basen oraz siłownię
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę / partnera.
  • Zgłoś tę pracę