PRACA OD ZARAZ!
pracaBIS
Sochaczew, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej.5525) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników tymczasowych do PRAC MAGAZYNOWYCHMiejsce pracy : GNATOWICE.

OFERUJEMY : - opiekę KOORDYNATORA w relacji - Pracownik - Pracodawca - ATRAKCYJNĄ STAWKĘ GODZINOWĄ - pracę w systemie zmianowym WYMAGAMY : -

książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - chęci do pracySzczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu : 571-

493-943, 780-069-700. CV na maila : , proszę o zawarcie w cv klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie , ul Reymonta 30 / 4 (wejście od ul. Kwiatkowskiego)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku