Polecaj i zarabiaj! Praca dodatkowa + uczciwa płaca!
UBEZPIECZENIOWI
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Ubezpieczeniowi - W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. pozyskania klienta.

Jak to działa? Polecasz nam klienta, który potrzebuje ubezpieczenie na auto lub dom. Każdy z nich jest dodatkowo premiowany gotówką od ręki - średnio 50-100zł! Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem, obsługujemy klientów stacjonarnie i zdalnie. Nie jesteśmy branżą MLM! Nie musisz wykonać nierealnych planów - Otrzymujesz prowizję za każdego klienta! Pracujesz z domu - nie musisz nigdzie chodzić i szukać klientów, może być to Twoja rodzina, znajomi.

Dodatkowo każdego z nich możemy obsłużyć zdalnie! Zdobywasz cenne doświadczenie w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym. U nas nie budujesz sieci, nie musisz wciągać kolejnych osób.

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkie formalności i dokumenty przygotowuje Twój opiekun oraz biuro wsparcia! A co najważniejsze - swoim klientom proponujesz potrzebny im produkt - przecież każdy z nas musi ubezpieczyć auto, dom itp.

 • A nie każdy potrzebuje kosmetyków z katalogów i innych niepotrzebnych rzeczy, które często są codziennością w pracy zdalnej.
 • Jeżeli zatem szukasz długofalowej współpracy, na prostych warunkach, gdzie zarabiasz od ręki - Czekamy na Twoje zgłoszenie! : -)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku