Recruiter_Remote within Poland
Publicis Group
Human_Resources
5 d. temu

Opis stanowiska

Budujemy Publicis Sapient w Polsce i poszukujemy Rekrutera (Talent Acquisition Specialist).

Należymy do grupy Publicis- największego domu medialnego który wciela w doświadczenia konsumentów na całym świecie nasze pomysły i rozwiązania technologiczne.

Z punktu widzenia rekrutacyjnego mamy ogromny wachlarz projektów IT.

Co możemy razem zrobić?

Twoja rolą będzie elastyczne i efektywne odpowiadanie na potrzeby biznesu poprzez profesjonalne dopasowanie oczekiwań kandydata oraz biznesu, czyli zatrudnianie konsultantów IT.

Kwalifikacje

  • Umiesz rozmawiać z osobami technicznymi i rozumiesz projekty IT.
  • Odnajdziesz się u nas jeżeli jesteś doświadczonym rekruterem (3+) dla którego sourcing, networking, negocjacje biznesowe to naturalne elementy pracy.
  • Szukasz firmy w której procesy są budowane a ty odnajdujesz się w zwinnym środowisku.
  • Masz doświadczenie w różnych obszarach rekrutacji włącznie : administracja, employer branding, sourcing.
  • Co oferujemy?

  • Mamy dostęp do takich platform szkoleniowych jak Udemy i LinkedIn oraz wewnętrzny system szkoleniowy
  • Kameralny zespół - 5 osob
  • Diversity and inclusion- ważny dla nas temat, realizujemy globalnie poprzez takie programy jak m.in Egalite
  • Pakiet medyczny plus karta multisport
  • Pracę zdalną, ale jeżeli jesteś z Krakowa bądź Warszawy to chętnie spotykamy się na kawę w biurze lub w przestrzeni co- workingowej
  • Zgłoś tę pracę