komisjonowanie we Frankfurcie nad Menem
Kaufland, Rewe center, Metro
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Praca w Niemczech dla Panów w magazynach w Kauflandzie, Rewe Center, Metro we Frankfurcie nad Menem Wiek 18-42, niekaralność nie trzeba znać niemieckiego tylko Liczby do 1000 (nauczyć sie można w max tydzień liczenia z internetu) Skanowanie towaru na magazynie (komisjonowanie) za pomocą słuchawek-

wszystkie działy,a na chłodni za pomocą monitorów, i na chłodni nie trzeba znać liczebników po niemiecku. Mieszkanie płatne 250 euro.

dojazd do pracy zapewnia pracodawca Wszelkie formalności zapewnia szef (umowa Niemiecka, ubezpieczenie) , a opiekun zajmuje sie przyjezdnymi, oprowadza, i pomaga załatwić wszelkie formalności, na miejscu pracuja tez inni Polacy Stawka na poczatek 9.

50 brutto plus dodatki za normy. Na rękę po odliczeniu mieszkania 1200-1700 euro. Załatwiamy tez zasiłki rodzinne na każde dziecko 200 euro i raz w roku rozłąkowe 2000euro.

Preferowana współpraca długofalowa proszę CV przesłać na maila : kontakt tel 697924050

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku