Praca dla operatora wózków widłowych
WORKPROFI KKTI POLSKA SP Z O O SPÓŁKA...
Jaworzyna Śląska
6 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi (Cert.7025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Praca dla operatora wózków widłowych Jaworzyna Śląska

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek surowców oraz wyrobów gotowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • kontrola ilościowa przyjmowanych i wysyłanych towarów
  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
  • Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • znajomość obsługi komputera(wypełnianie raportów)
  • motywacja do pracy i chęć uczenia się
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane uprawnienia UDT
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie : od 4200 zł brutto
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • bezpłatny dojazd m.in. ze Strzegomia, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej, Kostomłoty, Środa Śląska oraz inne miejscowości.
  • Zgłoś tę pracę